Skip to content

Marek Tencer Osobný tréner thajského boxu na individuálne tréningy

marek tencer

Športová kariéra

Marek je tréner kickboxu s bohatými skúsenosťami a úspechmi v tomto športe. V roku 2014 sa stal majstrom Slovenska v kickboxe a zároveň skončil na druhom mieste v Muay Thai Lige. V roku 2015 vyhral 3.miesto vo WAKO a opäť sa mu podarilo získať titul majstra Slovenska. V roku 2016 skončil na druhom mieste v Muay Thai Lige a zúčastnil sa turnaja WAKO, kde získal bronz. Celkovo má za sebou 25 amatérskych a 5 profesionálnych zápasov. V roku 2018 sa prvýkrát stal majstrom Slovenskej republiky, čo sa mu o rok neskôr podarilo na MSR obhájiť.

Marek sa od malička spájal so športom. Už ako malý chlapec začal s futbalom, neskôr pokračoval s futsalom, kickboxu sa začal venovať v puberte. Momentálne pôsobí ako osobný tréner vo Fighting gyme, kde vedie skupinové a individuálne tréningy.

“Mojím cieľom je viesť svojich zverencov k úspechu a dosiahnutiu ich osobných cieľov. Sústredím sa na rozvoj silných základov a zdravého životného štýlu. Som presvedčený, že s tvrdou prácou a disciplínou sa dajú dosiahnuť vysoké ciele v športe aj v osobnom živote. Rád trénujem začiatočníkov aj skúsenejších borcov, pretože každý má potenciál na zlepšenie. Som hrdý na svoje úspechy v kickboxe, ale stále sa snažím zdokonaľovať a posúvať hranice seba i svojich zverencov. Zároveň si cením dobrú atmosféru na tréningoch a volím prístup založený na dôvere a ľudskej komunikácii.”