Skip to content

Naša komunita Sme jedna veľká rodina s láskou k športu

01

Fighting Gym už dávno nie je len telocvičňou, kde si môžete zacvičiť v príjemnom prostredí. Stalo sa z nej miesto, kde sa stretáva komunita ľudí, ktorí spolu nielen potia krv ale zdieľajú kopec aktivít, zážitkov a priateľstiev.

Tím Fighting Gymu pravidelne organizuje rôzne spoločenské akcie a posedenia, ako Posedenie pod jedličkou či Privítanie leta, kde je dobrým zvykom rozbehnúť vtipné súťaže či skvelú zábavu až do skorých ranných hodín.

02

Členovia Fighting Gymu neraz preukázali svoju súdržnosť a vyhrnuli si rukávy, keď bolo treba. Dôkazom boli aj upratovacie akcie, kde sme si svoju milovanú telocvičňu poriadne dali dokopy, utužili kamarátstva a následne si vychutnali super večer v telocvični.

03

Fightingáči nezaháľali ani v ťažkých chvíľach našich členov. Po tragickej udalosti, ktorá sa stala jednému z našich členov, kedy prišiel o svoj dom pre vypuknutý požiar, sme sa snažili pridať ruku k dielu nielen finančnou zbierkou ale aj na mieste činu.

04

Nielen v zlom ale aj v dobrom 🙂 Mnoho zážitkov a pamätných momentov sa odohralo na oslavách narodenín či rôznych sviatkov našich členov. Nezabúdame ani na najmenších 🙂

05

Nebránime sa ani osvete o bojových umeniach medzi mladšími ročníkmi ! Pravidelne sa zúčastňujeme prezentácií o kickboxe a thajskom boxe medzi deťmi a mladistvými na základných a stredných školách. Snažíme sa priblížiť deťom čaro pohybových aktivít a dať im možnosť vyskúšať si bojové športy pod naším vedením.

06

Veľmi obľúbené športové sústredenia, ktoré trvajú zvyčajne týždeň, umožňujú našim členom intenzívne zapracovať na svojej fyzickej forme a zároveň si aktívne oddýchnuť v dobrej partii. Železným zvykom bývajú aj výstupy na rôzne vrcholce našich pohorí. Nezabudnuteľné zážitky zvykneme spomínať ešte dlho 🙂

<– MRKNI NA VIDEO