Skip to content

BOXERÁCIK Pohybové tréningy pre deti od 4 do 6 rokov

Máme skvelú novinku pre všetkých rodičov, ktorí chcú svojim deťom poskytnúť zaujímavú a užitočnú športovú aktivitu.
Fighting gym Bratislava otvára novú detskú skupinu s názvom BOXERÁČIK , ktorá je určená pre deti vo veku od 4 do 6 rokov.

Táto skupina ponúka tréningy každý utorok a štvrtok (tu je možnosť vybrať si, či vaše dieťa bude navštevovať tréningy 1-krat týždenne alebo zvládne aj oba). Deti sa budú učiť základy športu hravou formou, zároveň sú tréningy zamerané na celkový rozvoj pohybových zručnosti.

fighting_gym-boxeracik-01

BEZPEČNOSŤ?

Bezpečnosť našich najdôležitejších je pre nás absolútnou prioritou. Tréningy preto prebiehajú bezkontaktne, v bezpečnom prostredí a obmedzenej kapacite, aby sme maximálne eliminovali riziko akýchkoľvek zranení.

Čo si ma moje dieťa priniesť na tréning ?

Telocvičňa a jej zariadenia je plne vybavená na detské tréningy, takže vašej ratolesti stačí už len pohodlné športové oblečenie a fľaša s vodou.

Nie ste si istý, či je Boxeráčik vhodný pre Vaše dieťa?

U nás si to môžete najprv vyskúšať – prvú hodinu máte u nás ZADARMO!

Čo BOXERÁČIK ponúka Vášmu dieťaťu ?

fighting_gym-boxeracik-02

Boxeráčik je nielen o radosti zo športu a zlepšovaní sa. Tréningy sú zostavované skúsenou trénerkou, ktorá už roky pracuje v materskej škôlke s deťmi. Deti sú u nás trénované s láskou a rešpektom. Motivujúco stavané tréningy pomáhajú deťom zostať aktívne, udržať si pozornosť a zároveň sa zabaviť.

I. Boxeráčik pomáha deťom zlepšiť ich fyzickú kondíciu a vytrvalosť. Tréningy sú navrhnuté tak, aby pomáhali deťom posilňovať svaly, zlepšovať pohyblivosť a zvyšovať celkovú vytrvalosť.

II. Rozvoj koordinácie a všetkých pohybových zručností. Šport si vyžaduje zložitú spoluprácu očí, rúk a nôh, ako aj dobré koordinačné schopnosti. Tréningy v Boxeráčiku pomáhajú deťom rozvíjať tieto schopnosti nielen v športe ale aj v bežnom živote.

III. Zlepšenie sebaovládania a disciplíny. Šport a rôzne druhy bojových umení, si vyžadujú vzájomný rešpekt, sebaovládanie a v neposlednom rade aj disciplínu. Deti sa tak hravou formou učia kontrolovať svoje emócie a zvládať ťažké situácie, čo môže mať pozitívny vplyv na ich celkové správanie a sebahodnotu.

IV. Pohybové aktivity môžu mať pozitívny vplyv na mentálne zdravie detí. Tréningy pomáhajú deťom zlepšiť ich koncentráciu, trpezlivosť a sebavedomie.

Vytváranie nových priateľstiev!

Boxeráčik ponúka deťom príležitosť stretnúť sa s inými deťmi rovnakého veku a záujmov. Táto aktivita je preto skvelým spôsobom, ako pomôcť deťom vytvoriť nové priateľstvá a posilniť svoje sociálne zručnosti.

Toto sú len niektoré z výhod, ktoré môže BOXERÁČIK ponúknuť deťom.
Veríme, že pomôže deťom rozvíjať sa a rásť ako športovci i ľudia.

Takže, ak hľadáte pre svoje deti novú a zaujímavú aktivitu, Boxeráčik je tou správnou voľbou. Nechajte svoje deti vyskúšať tento skvelý šport a uvidíte, aké pozitívne vplyvy to bude mať na ich život. Prihláste ich už dnes a nechajte ich objaviť svet športu!

Cena:

Prvý tréning na skúšku ZDARMA
Mesačná permanetka – 40eur/1x týždenne
Mesačná permanetka – 80eur/2x týždenne

(v prípade vynechania cvičenia je možnosť nahradiť si 25% v nasledujúcom mesiaci)

Viac info:

*Prihlášku je potrebné vypísať, podpísať a doniesť na prvú hodinu

Ešte krátke motivačné video na záver: