Skip to content

O nás Sme tu už viac ako 15 rokov

egon_racz

01

Začiatky

Fighting Gym Bratislava je klub bojových umení, ktorý vznikol z materského Metal Team Kickbox clubu Bratislava na čele s Egonom Ráczom v roku 2006. On a jeho zverenci bratia Marek a Ivan Tencerovci, ktorí taktiež zápasili nielen na domácej pôde ale aj v zahraničí tvoria trénerskú základňu vhodnú pre začiatočníkov, pokročilých ale aj zápasníkov.

egon_racz

02

Fighting Gym Bratislava ponúka širokú škálu tréningov pre mužov, ženy aj deti, v rozsahu od začiatočníkov, cez pokročilých až po zápasníkov. V našich priestoroch si každý nájde svoje. Či už je to priestranná časť s desiatimi boxerskými vrecami, vybavením na lapovanie, množstvom chráničov, prilieb a rukavíc na zapožičanie. Na silovú a kondičnú zložku tréningu máme plne vybavenú fitness časť, v ktorej sa nachádza bežiaci pás, vibračná plošina, hrazda, kladkový stroj určený na všetky časti tela, drepovací stojan, benchovú lavičku a všetky doplnkové závažia potrebné pre posilňovanie (medicinbaly, závesné systémy, jednoručky, expandre, flowin, atd). 

Okrem recepcie s barovým sedením tu nájdete chill-out zónu s príjemným posedením, ktorá je určená na oddych alebo program spoločenských akcií. Hneď vedľa je oddelená relaxačná miestnosť s masérskym stolom. Dominantou telocvične je boxerský ring určený pre sparingové tréningy a simuláciu zápasov. Samozrejmosťou našich priestorov sú plne vybavené šatne so sociálnym zariadením a sprchami.

03

Vzhľadom na filozofiu telocvične, kde sa kladie významný dôraz na kvalitu a nie kvantitu, Fighting Gym je najlepšou voľbou pre amatérskych športovcov ale aj profesionálnych bojovníkov. Pre kvalitatívny rozvoj gymu sme rozšírili služby členom aj nečlenom klubu, o komplexnú starostlivosť. Okrem tréningov kickboxu tu nájdete osobné kondičné, rehabilitačné a fitness tréningy pod záštitou Ondreja Habaja. Fyzioterapiu, v ktorej sa o Vás postará naša úžasná fyzioterapeutka Naďa Ulehlová. Taktiež sú u nás k dispozícii aj masáže, ktoré uzatvárajú kruh služieb, potrebných pre fyzickú a zdravotnú stránku našich klientov. V gyme organizujeme pravidelne rôzne školiace kurzy z celého sveta, či už pre trénerov alebo fyzioterapeutov. Naše aktivity a osvetu, sa snažíme šíriť medzi školskú mládež aj za brány Fighting Gymu, ukážkami a školeniami na základných, stredných aj vysokých školách. Výnimkou nie sú ani spoločenské akcie a oslavy akýchkoľvek členov klubu. Vianočné párty, letné grilovačky, detské oslavy a mnoho iných je to, čo zdobí a spája našu super komunitu ľudí už dlhé roky a robí z nášho gymu – FIGHTING GYM.