Skip to content

Mgr. Naďa Ulehlová Bc. Fyzioterapeut

nada ulehlova

Kariéra

Keď mala len 17 rokov skončila v nemocnici s následkami neprimeraného zaťaženia a rokmi tréningov športovej gymnastiky. Sama pocítila v mladučkom veku bolesti chrbtice, po prepustení z nemocnice presne vedela, čo bude jej životným poslaním- čo chce študovať a naplno robiť. Jej poslaním sa stala edukácia, fyzioterapia a pomoc ľuďom s bolesťami.

Ako fyzioterapeutka pracuje od roku 2002, kedy ukončila štúdium na SZŠ v odbore fyzioterapia a začala si hovoriť diplomovaný fyzioterapeut. Nástupnú prax odmakala v nemocnici u Milosrdných bratov v Bratislave, kde ju nadchla práca s ľuďmi po operáciách, traumách a s bolesťami pohybového aparátu. Od roku 2003 pracovala v Rakúsku v Bad Schonau a po troch rokoch sa premiestnila do Neusiedl am See, kde pôsobí doteraz ako fyzioterapeut. Popri práci dokončila vysokoškolské vzdelanie na SZU ako Mgr., vo vzdelávaní však pokračovala množstvom kurzov nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Najväčším game-changer bol pre ňu americký koncept Neurokinetic Therapy, pomocou ktorého pomáha ľuďom už 5 rokov, diagnostikuje a zistiť presnú príčinu bolestí pohybového aparátu. Od roku 2022 sa aj aktívne podieľa na výučbe tejto metódy a certifikuje nových stúpencov Neurokinetic Therapy.

Vo voľnom čase cvičí jógu, ktorú aj vyučuje a úspešne vedie stránku www.fyzioyoga.sk.

“Do Fighting Gymu som sa dostala cez lásku k bojovým športom a pohybu. Za vzniknuté kamarátstva a situácie som veľmi vďačná. Ďakujem, že sa tento Gym stal súčasťou môjho života.”